No products in the cart.
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
| Brand | Reatan |
| Operating System | OS 11 pro |
| CPU Model | Core i5-12450H |
| CPU Speed | 4.4 GHz |
| Cache Size | 12 MB |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics 1.2GHz |
| Memory Storage Capacity | 16 GB |
| Memory Slots Available | 2 |
| Specific Uses For Product | Business, Gaming |



Reviews
There are no reviews yet.