No products in the cart.
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
| Brand | Corsair |
| Computer Memory Size | 32 GB |
| RAM Memory Technology | DDR5 |
| Memory Speed | 6000 MHz |
| Compatible Devices | Desktop |
| Graphics Coprocessor | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Brand | ASUS |
| Graphics Ram Size | 12 GB |
| Video Output Interface | HDCP support, Native DisplayPort 2.1b x3, Native HDMI 2.1b |
| Graphics Processor Manufacturer | NVIDIA |





Reviews
There are no reviews yet.