No products in the cart.
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
| Brand | sinbun |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| CPU Model | Core i7 |
| CPU Speed | 4.1 GHz |
| Cache Size | 16 |
| Graphics Card Description | Dedicated |
| Graphics Coprocessor | GeForce GTX 1050 |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Memory Slots Available | 2 |
| Specific Uses For Product | Office, Business, Education, Gaming, TV |
| Graphics Coprocessor | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Brand | ASUS |
| Graphics Ram Size | 12 GB |
| Video Output Interface | HDCP support, Native DisplayPort 2.1b x3, Native HDMI 2.1b |
| Graphics Processor Manufacturer | NVIDIA |



Reviews
There are no reviews yet.