No products in the cart.
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
| Brand | DeXwtzfn |
| Operating System | Windows 11 Home |
| CPU Model | Core i7 |
| CPU Speed | 4 GHz |
| Cache Size | 1 GB |
| Graphics Card Description | Dedicated |
| Graphics Coprocessor | Nvidia Ge Force Gtx 1660 Super |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Specific Uses For Product | Gaming |
| Personal computer design type | Computer Tower |





Reviews
There are no reviews yet.